Otelimize gelenler, misafir gibi karşılanır, arkadaş gibi ağırlanır; dost gibi uğurlanır.

HAKKIMIZDA

2011 Sezonunda Bodrum’un Gündoğan beldesinde açılan Villa Rustica Restaurant & Art Gallery’nin bölgede gördüğü büyük ilgi bizleri bir adım daha ileri atarak aynı isim altında ürün ve hizmet kalitesi yüksek, oda fiyatları açısından ekonomik butik bir otel projesi için cesaretlendirmiştir.

Proje safhasında misafir oda ve banyolarını dekore ederken her yaştan kesiminin ihtiyaçlarını göz önünde tutarak kaliteli mobilya, modern gereçler ve özel üretim yataklar seçilmiştir.

Ayrıca engelli misafirlerimizi rahat ettirmek için 9 Engelli Odasını tam donanımlı döşerken, ailece gelen misafirlerimiz için 14 adet odamız birbirine geçişli olarak tasarlanmıştır. Misafirlerimizin gün boyunca hoş vakit geçirmesi için geniş yüzme havuzu, çocuk havuzu, bar ve geniş teras ilave ederken, peyzaja oldukça önem verilmiştir.


                                   Mustafa Türkoğlu & Serpil Türkoğlu

Oda fiyatlarına kahvaltı hizmetini dahil ederek, misafirlerimizin güne başlarken keyifle lezzetli bir kahvaltı yapmaları için itinayla seçilmiş yöresel ve organik gıdaların bulunduğu seçkin bir büfe sunulmaktadır. Restoranımız ve mutfağımız; Mutfak Şefimizin misafirlerimiz ile iletişimini sağlayabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Resepsiyonumuz modern teknik hizmetler ile misafirlerimize kaldıkları süre içerisinde ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik planlanmıştır.

En keyifli yaz tatillerinden biri için sizi otelimize bekliyoruz.

EMİN OLUN HEP BİZİ HATIRLAYACAKSINIZ...